Jakie auta złomujemy?

Jesteśmy zespołem, którego specjalizacją jest złomowanie pojazdów oraz skup aut.

 

Obszar naszej działalności to województwo lubuskie – działamy na terenie miast takich jak Zielona Góra, Nowa Sól, Wolsztyn, Świebodzin czy Krosno Odrzańskie oraz ich najbliższych okolic. 

 

Zastanawiasz się czy przyjmiemy Twoje auto na nasz złom? Sprawdź, jakie auta złomujemy i już dzisiaj wyceń pojazd, który chcesz oddać na złom przez telefon!

 

+48 666 116 110

Jakie auta przyjmuje nasz skup złomu?

Ludzie często zastanawiają się, jakie auta można oddać na złom. Wątpliwości w tej materii wydają się być zasadne, bowiem nie każdy skup złomu w lubuskim przyjmuje absolutnie wszystkie pojazdy, jakie interesanci chcieliby zezłomować. Niektóre złomowiska skupują jedynie całe samochody, inne wyceniają tylko auta do określonej wagi, a jeszcze inne przyjmują każdy złom „jak leci”.

Nasza działająca firma oferująca złomowanie i skup aut, jest otwarta na wszystkie propozycje klientów. Nasz skup złomu to miejsce, w którym przyjmujemy zarówno auta niesprawne i zepsute, jak i zaniedbane czy zniszczone w wyniku wypadku. 

Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe i użytkowe z pełną dokumentacją. Wyceniamy samochody pozbawione części wewnętrznych oraz z pełnym wyposażeniem, co umożliwia nam nasza nowoczesna stacja demontażu pojazdów.

Zadzwoń do nas i dowiedz się, czy zezłomujemy Twój pojazd w naszym skupie. Zapytaj o wycenę Twojego samochodu po wypadku czy długotrwałej bezczynności i umów się na bezpłatny odbiór auta na złom i otrzymaj zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu!

Złomujemy auta z województwa lubuskiego

Złomowanie aut Zielona góra

Złomowanie aut Krosno Odrzańskie

Złomowanie aut Wolsztyn

Złomowanie aut Nowa sól

Złomowanie aut Świebodzin

Darmowa wycena

+48 666 116 110

Szybki kontakt!
+
Wyślij!