Jak to działa?

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy złomowanie aut i specyfikę tej działalności znają od podszewki. Dokładamy wszelkich starań ku temu, aby złomowanie pojazdów w naszej firmie było szybkie, wygodne i korzystne dla klientów.

 

Obszarem naszej działalności jest województwo lubuskie – w miejscowościach takich jak Wolsztyn, Nowa Sól, Krosno Odrzańskie, Świebodzin i Zielona Góra oraz ich najbliższych okolicach oferujemy darmowy odbiór złomu samochodowego oraz złomowanie aut z minimum formalności. 

 

Sprawdź, w jaki sposób działamy, a następnie zadzwoń, by poznać szacunkową wycenę Twojego samochodu i umówić się na jego odbiór w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie – to nigdy nie było tak proste!  

 

 

+48 666 116 110

Złomowanie aut

Czasami złomowanie samochodu niesprawnego czy powypadkowego odwleka się w nieskończoność ze względu to, że procedura z nim związana jest skomplikowana i czasochłonna. Wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy naszym klientom wygodne i szybkie złomowanie aut, które nie wymaga zachodu i jest korzystne dla obu stron transakcji.

Po spotkaniu, w trakcie którego szacujemy wartość złomowanego pojazdu, umawiamy się na darmowy odbiór złomu w wybranym przez klienta miejscu i terminie i wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Decydując się na złomowanie w modelu oferowanym przez nasz skup złomu w lubuskim oszczędzasz cenny czas i nerwy. 

Stacja demontażu pojazdów

Niejeden skup złomu rezygnuje z przyjmowania aut, które nie zostały wcześniej przygotowane do oddania na złom. Często okazuje się, że samochody powypadkowe i niesprawne ciężko zezłomować bez pozbawienia ich silników oraz innych elementów wyposażenia. Dla nas tego typu pojazdy nie stanowią absolutnie żadnego problemu.

Nowoczesna stacja demontażu pojazdów, którą dysponujemy, umożliwia nam bowiem odbieranie samochodów w pełni wyposażonych i pozbawianie ich silników, części oraz elementów, które nie wchodzą w skład karoserii czy blacharki. Złomując pojazd właśnie u nas, nie musisz obawiać się o jego rozbiórkę i to, co zrobić z częściami od starego samochodu.   

 

R
Odbiór auta na koszt firmy
R

Minimum formalności

R

Legalna firma

Minimum formalności

Rozmowa

Spotkanie

Złomowanie

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU POJAZDÓW

potrzebne dokumenty:

  • dowód osobisty właściciela (współwłaściciela) pojazdu
  • dowód rejestracyjny i/lub karta pojazdu tablice rejestracyjne
  • wszystkie umowy (jeżeli auto nie było przerejestrowane na ostatniego właściciela)

Darmowa wycena

+48 666 116 110

Szybki kontakt!
+
Wyślij!